Kurumsal


ISIS Bilişim Hakkında

İş süreçlerini daha etkin ve verimli kılmayı sağlayan teknolojik çözümler üreten ISIS Bilişim, deneyimli danışmanların uzmanlığı ve genç bir ekibin enerjisi ile 2002 yılında kuruldu. e-Dönüşüm alanında Maliye Bakanlığı’ndan aldığı Özel Entegratör yetkisi ile bugün; farklı sektörlerden 2000’i aşkın müşterisi ve 130 kişilik uzman kadrosuyla, bilişim pazarının öncü kuruluşları arasında yer alıyor.

Dijital Dönüşüm sürecinin her geçen gün değişen ihtiyaç ve taleplerine uygun ürünler geliştirmek için yatırım yapan ISIS,  Ar-Ge ekibiyle bir yandan var olan ürünlerinin kalitesini artırırken, öte yandan ihtiyaçlara yönelik yeni ürünler geliştirmeye de devam ediyor.

ISIS Bilişim; iş sürekliliği, veri ve bilgi güvenliği konusunda ISO standartlarında hizmet verirken, güvenlik konusunda yaptığı Ar-Ge çalışmaları ve düzenli kontrolleri ile de kanıtlanmış ve gelişmiş bilgi güvenliği altyapısı sağlıyor.

Müşteri destek süreçlerini ITIL kriterleri ile uyumlu olarak düzenleyen ISIS, ITIL sertifikasına sahip uzman müşteri destek ekibiyle güvenli, hızlı ve kaliteli çözümler sunuyor.

2011 yılından bu yana her yıl %60 büyüme gösteren ISIS, Türkiye’nin ilk 100 endüstriyel kuruluşunun 70’inin e-Dönüşüm sürecine destek oluyor. ISIS; tüm muhasebe yazılımlarıyla uyumlu çalışan e-Dönüşüm uygulamaları, yüksek hizmet kalitesi, hızlı çözümleri güvenli altyapısı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile Dijital Dönüşüm süreçlerini yönetecek şirket ve kurumların tüm beklentilerini karşılıyor.
 

Teknolojik ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin kurumsal stratejilerinin bir bileşeni olarak dijital alanda lider şirket olmak.

Müşterilerimize iş süreçlerinde kolaylık ve verimlilik sağlayacak teknolojik ürün ve hizmetler sunan dünya standartlarında bir tedarikçi olmak.

ABAS
ACRON
ARETE
AS 400
Asb Yazılım
ATOL
ATP
AXIS
Barsoft
Edicom
Evrimnet
KESİT
Likom Yazılım
Logo
MedData
Microsoft
Microsoft Dynamics AX
Microsoft Dynamics NAV
Mikro
Netsis
Oracle
PARGESOFT
PROJET
SAP
Sentez Yazılım
SOLON
Vinya