ŞİRKETİNİZİN DİJİTAL DÜNYAYA GEÇİŞİNDE SAP HYBRIS REHBERİNİZ ISIS BİLİŞİM


ŞİRKETİNİZİN DİJİTAL DÜNYAYA GEÇİŞİNDE SAP HYBRIS REHBERİNİZ ISIS BİLİŞİM

 

ŞİRKETİNİZİN DİJİTAL DÜNYAYA GEÇİŞİNDE

 SAP HYBRIS REHBERİNİZ ISIS BİLİŞİM

 

Dijital dünyada başarılı olmak için, doğru teknoloji ve strateji ile yola çıkmak önem taşıyor. İş süreçleri, ekip, teknoloji gibi çözümler hedefleriniz ile uyumlu olacak şekilde planlanmalı ve dönüşüm sağlıklı bir şekilde yönetilebilmelidir.

 

DİJİTAL DÜNYADA PROJELERİNİZİ HAYATA GEÇİRİKEN ISIS BİLİŞİM HER ZAMAN YANINIZDA

 

ISIS Bilişim e-Dönüşüm ve SAP danışmanlığı konularındaki tecrübesini e-Ticaret ve çok kanallı perakendecilik alanına danışmanlık ve uygulama hizmetleri ile aktarıyor.

Danışmanlık hizmetleri kapsamında; kurumların iş yapış şekillerinin dijital dönüşümü ve ticari faaliyetlerinin online platformlara taşıma süreçlerinde, e-Ticaret ve çok kanallı perakendecilik stratejilerini geliştirmeleri için destek veriliyor.

Uygulama kısmında ise, SAP’nin Hybris e-Ticaret Platformu ile kurumların strateji ve hedeflerine ulaşmaları için gerekli projeler hayata geçiriliyor.

 

SAP HYBRİS NEDİR?

Hybris, 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Almanya kökenli bir ticaret çözümüdür. SAP’nin satın aldığı Hybris, işlerini dijital ve çok kanallı dünyaya taşımak isteyen kurumlara sunduğu hazır çözümlerin yanı sıra ihtiyaçlara yönelik ve esnek bir biçimde özelleştirilebilen hizmetler de sağlıyor.  

 

SAP HYBRIS’TE ISIS BİLİŞİM FARKI

ISIS üstlendiği Hybris projelerini, e-Dönüşüm ve SAP konularındaki uzmanlığı, perakende bilgisi, e-Ticaret ve çok kanallı perakendecilik alanındaki tecrübesi ile birleştirerek yürütüyor. Projeler; işletme, pazarlama, perakende, satış, operasyon, müşteri hizmetleri, lojistik, finans gibi farklı alanların bakış açısına sahip tecrübeli bir ekip tarafından yönetiliyor. Yürüttüğü Hybris projelerinde, tecrübeli uluslararası danışmanlar ile yerel kaynakları birleştiren ISIS Bilişim uluslararası projelere de imza atıyor.

ISIS Bilişim şu anda, Türkiye’nin en büyük iki perakende firmasıyla SAP Hybris projelerini sürdürüyor. Projelerden ilkinde, bir Türk perakende markası için, yurtdışına çok ülkeli, çok dilli, çok para birimli ve tek bir platform üzerinden e-Ticaret ve çok kanallı perakendeciliğe olanak sağlayan bir sistem üzerine çalışılıyor. Diğer projede ise,  aynı altyapı üzerinde farklı markaları barındıran bir platform oluşturuluyor.

 

ISIS BİLİŞİM HAKKINDA

2002 yılından bu yana SAP Danışmanlık Hizmeti veren ISIS Bilişim, deneyimli danışmanlarının uzmanlığını genç ekibinin enerjisiyle birleştirerek, şirketlerin iş süreçlerini daha etkin ve verimli kılmayı sağlayacak teknolojik çözümler üretiyor.

 

ISIS Bilişim;

  • SAP Süreç Danışmanlığı,  ABAP Danışmanlığı ve SAP Business Objects Projeleri ve SAP İthalat-İhracat Modülü (ISIS),
  • Yerli ve yabancı B2C ve B2B Hybris Projeleri’nde tecrübeli yönetim ve yazılım ekibi,
  • Perakende ve e-Ticaret alanlarındaki 20 yıl aşkın sektör tecrübesine sahip uzman kadrosu,
  • e-Dönüşüm konusundaki tecrübesi,
  • Türkiye’nin önde gelen kurumlarına 14 yılı aşkın süredir verdiği kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkıyor.